O Nas

O Nas

Centrum Edukacyjne LOGOS działające przy Kościele Chrześcijan Baptystów ma inny, specyficzny wymiar. Wykładowcy pragną przede wszystkim uczyć i służyć swoim studentom. Chrześcijański charakter Centrum wytycza inne drogi relacji nauczyciel-student. Nauczyciele naszej placówki sa osobami, dla których życiem jest Jezus Chrystus a praca z ludźmi jest tego odbiciem. Dlatego też nasze Centrum to coś więcej niż typowe miejsce „wkuwania” – to miejsce, w którym pragniemy SŁUŻYĆ studentom nauką i czasem.

Wykładowcy wychodzą naprzeciw panującej chęci poznawania języków obcych w taki sposób, aby nauka przyniosła miarodajne efekty. Stosujemy różnorodne środki nauczania. Zatrudniamy doskonale wyszkolonych polskich wykładowców i native speakers którzy uczą i angażują się całym sercem.

W naszym centrum języka angielskiego uczą nauczyciele polscy oraz native speakers. Już na poziomie intermediate (średnio-zaawansowanym) zajęcia prowadzi nauczyciel ze Stanów Zjednoczonych lub Wielkiej Brytanii.

“Na zajęcia do Coffee House Logos chodzę od dwóch lat. Wybrałam to miejsce ponieważ było blisko, ceny najniższe w mieście. Nie miałam wygórowanych oczekiwań, chciałam po prostu podszkollić mój angielski.
Pierwsze spotkanie to poznanie miejsca, ludzi no i test by zakwalifikować się do poszczególnych grup. Następne spotkania to poznanie swojej grupy, nauczyciela i tu zaskoczenie moją nauczycielką jest Amerykanka.
To w Logos po raz pierwszy miałam okazję rozmawiać z prawdziwymi Amerykanami. Tu poznałam wielu miłych ludzi, z którymi się zaprzyjaźniłam i spotykam nie tylko na zajęciach. To tu są nauczyciele otwarci na twoje potrzeby i zawsze wyciągają pomocną dłoń. Właśnie tu odbywają się często ciekawe zajęcia dla całych rodzin np. świąteczne z kolędami czy pisankami, integracyjne pogaduszki w miłym gronie, lekcje gotowanie, na których wymieniamy się z Amerykankami przepisami oraz różne inne zajęcia także dla dzieci.
Nie mogę ukrywać, że chodzę tu z przyjemnością, to stało się moją rozrywką. Razem z moją rodziną biorę udział w większości zajęć i zapewniam wszystkich, że tu w Logos nie będziecie się nudzić.”

Ania

Comments are closed.